ساخت فیلم و تیزر

ساخت فیلم و تیزر

کی از موثرترین شیوه های اطلاع رسانی و ارتباط با مخاطبان، استفاده از تصاویر ویدیویی است. ساخت فیلم های کوتاه و بلند، تیزر های معرفی و تبلیغاتی، نیازمند تولید محتوی در جهت رفع نیازهای سازمانی و شرکتی شما می باشد.
گروه توسعه فناوری با در اختیار داشتن نیروی خوش فکر و احاطه لازم و کافی به تکنولوژی های جدید تصویربرداری، موشن گرافیک و تدوین، با رعایت اصول حرفه ای در این امر به شما کمک می نماید.

 

>> ساخت تیزر های معرفی، ویژه خدمات و محصولات :

با آگاهی به نیازهای شما در جهت معرفی محصولات و خدمات، با تهیه سناریوی مناسب و تصویربرداری با کیفیت عالی و تدوین اصولی و خلاقانه، خواسته های شما را برآورده خواهیم ساخت.

 

◊ تیزر معرفی آپشن سواری مگان ◊

(لازم به توضیح است برای نمایش آنلاین کیفیت فیلم کاسته شده است)
.

----

>> ساخت تیزر های معرفی، ویژه صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی :

در بازار رقابتی امروز صنعت ساختمان و عمران کشور، جهت معرفی خدمات، ایجاد رزومه کاری و نمایش تخصص و توانایی ساخت سازه ها و ساختمان هایی که ساخته اید و یا در حال ساخت می باشید، با جدیدترین و با کیفیت ترین روش های تصویربرداری، می کوشیم محتوایی شایسته مجموعه شما ایجاد کرده تا بتوانید به بهترین و کارآمدترین روش، مخاطبان و سرمایه گذاران را توجیه نمایید.

 ◊ تیزر معرفی خانه شریفی ها (خانه ای با اتاق های گردان) ◊

(لازم به توضیح است برای نمایش آنلاین کیفیت فیلم کاسته شده است)
.

----

>> ساخت تیزر های تلوزیونی :

امروزه بر هیچکس پوشیده نیست که یک تیزر تبلیغاتی مناسب و با کیفیت، همراه با تفکر خلاقانه، چه تاثیر شگرفی بر مشتریان دارد.

نمونه تیزر شرکت داده های طلایی


جهت مشاهده نمونه های بیشتر، به کانال آپارات مراجعه شود
----

>> ساخت فیلم های نمایشگاهی ( دموی نمایشگاهی ) :

شرکت در نمایشگاه های تخصصی در کنار هزینه های آن نیازمند تنها یک چیز است، “دیده شدن و در ذهن ماندن”. فقط کافیست لازمه ی وجود یک فیلم نمایشگاهی را درک نمایید.

 

◊ دموی نمایگاهی شرکت مشاورین ایمن سازه فدک ◊

(لازم به توضیح است برای نمایش آنلاین کیفیت فیلم کاسته شده است)
.

----

>> ساخت فیلم های آموزشی :

امروزه مشتریان شما نیازمند آموزش استفاده از محصولات و نگهداری از آنها می باشند. با ساخت ویدیوهای آموزشی در زمینه استفاده صحیح از محصولات، حس اعتماد و مشتری مداری را تقویت نمایید.


تیزر شرکت بیلان برتر – این محصول توسط گروه توسعه تولید شده است

----

>> ساخت تیزر و فیلم صنعتی:

به نظرشما چگونه می توان برای یک مجموعه، بهترین شیوه معرفی خدمات، محصولات و توانایی های منحصر بفرد را به مشتریان و مخاطبان ارائه کرد تا بزرگی و اعتبار مجموعه حفظ شده و ایجاد ارزش افزوده نماید؟
ما باید معرفی جامع و کاملی از توانایی های خود داشته باشیم تا بتوانیم اعتبار لازم را کسب کرده و برند سازی کنیم.

 

 

نمونه ها در حال بروز رسانی می باشند

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

----

>> ساخت تیزر های مورد نیاز در شبکه های اجتماعی:

امروزه جهان در حال تغیرات مثبت و شگرفی است که نباید از دیده ها پنهان بماند. تولید رسانه های جدید یکی از این پدیده هاست. باید تلاش کرد تا در این رسانه ها حضور پر رنگی داشته و از رقبا عقب نماند. تولید ویدیوهای مناسب، جهت بودن و دیده شدن در این رسانه ها را به ما بسپارید.

 

انیمیشن معرفی Video Mapping برج باران